Sonda

Która telewizja ma obecnie najbardziej atrakcjną ofertę programową?

Tagi

Latvijas televīzija Skotijā, Latvija

Latvijas televīzija SkotijāPiedāvājam instalāciju un profesionālu konsultāciju Latvijas satelīttelevīzijas jomā. Savus pakalpojumus sniedzam uz visas Skotijas teritorijas, sekojošās pilsētās: Glasgow, Edynburg, Livingston, Ayr, Stirling, Bathgate, Paisley, Airdine, Falkirk, Coatbridge ,Galashiels, Hamilton, Kirkcaldy, Motherwell, Renfrew, Wishaw.

Esam profesionāli, kuri strādā ar satelīttehniku vairāk par 10 gadiem! Tā visā laikā mūsu firma saņēma nepieciešamo pieredzi, pārbaudīšot dažādus satelīttehnikas komponentus. Tāpēc „MojaSatElita” piedāvā ne tikai solīdu satelīttehnikas instalāciju, bet arī individuālas konsultācijas šajā jomā.

Latvijas televīzija Skotijā, Latvija

Vai Jūs gribat skatīties Latvijas televīziju Skotijā? Lūdzam kontaktēties ar mums

(kontakts angļu valodā)Uz Lielbritāniju emigrēja daudzi nacionālie mazākumi. Ejot pretī viņu vajadzībām, piedāvājam Latvijas televīzijas instalēšanu Skotijā. Pakalpojumi ir piedāvāti kompleksā un satur atbalstu attiecīgas televīzijas paketes izvēlē, instalāciju un signāla uztvērēju uzstādīšanu. Uz mūsu montāžas pakalpojumiem sniedzam garantiju. Vissvarīgākā ir pakalpojumu kvalitāte, lai televīzijas signāls būtu vislabāk uzstādīts un Klients apmierināts ar piegādāta pakalpojuma kvalitāti.


Moja SatElita – Latvijas televīzijas pasaule Jūsu mājā!


Latvijas televīzija Skotijā, Latvija